Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 15.06.2019 - 08:00

Unsainted: klipová předzvěst nálože od Slipknot

Očekávané album heavy metalové party Slipknot vyjde 9. srpna u labelu Roadrunner Records a má obsahovat celkem 14 tracků. Trochu překvapivě se na novinku nevešla už v listopadu uvolněná skladba All Out Life, která podle slov zpěváka Coreye Taylora nekoresponduje se zbytkem materiálu. Role první oficiální ochutnávky z desky nesoucí název We Are Not Your Kind tak připadla singlu Unsainted, jehož klipovou podobu opět režíroval perkusista a jeden ze zakládajících členů kapely Shawn „Clown“ Crahan.

Natáčení šestého studiového CD probíhalo ve studiích v Los Angeles a producentského postu se ujal Greg Fidelman, jenž se Slipknot spolupracoval už na předcházejícím titulu .5: The Gray Chapter z roku 2014. Kromě pilotního klipu představili muzikanti i nové masky a známý je také itinerář americké části koncertní šňůry Knotfest Roadshow 2019, kterou Slipknot absolvují ve společnosti kapel Volbeat, Gojira a Behemoth.

Tagy Slipknot skladba Unsainted album We Are Not Your Kind
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY