Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Čt, 03.08.2017 - 00:01

Studiový set M-Audio M-Track 2X2 Vocal Studio Pro

Firma M-Audio uvádí na trh finančně výhodný studiový paket M-Track 2X2 Vocal Studio Pro, sestávající z oblíbené zvukové karty M-Track 2X2, sluchátek HDH40 a kondenzátorového mikrofonu Nova Black se stojanovým shock-mount úchytem, windscreenem a XLR kabelem, k němuž výrobce přidává i kolekci pěti softwarových balíčků zahrnujících nahrávací aplikaci a efektové a nástrojové plug-iny.

USB-C karta M-Track 2X2 pracující s rozlišením 24-bit/192kHz disponuje kombinovaným XLR/jack mic/line a impedančně přizpůsobeným nástrojovým jackovým vstupem, kvalitními preampy Crystal, dvojicí hlavních výstupů, sluchátkovým konektorem, phantomovým napájením 48V a potenciometrem USB/Direct pro monitoring s nulovou latencí.

Circumaurální sluchátka HDH40 s detailním přednesem, robustní konstrukcí a dobře izolujícími náušníky z paměťové pěny jsou osazeny měniči o průměru 40 mm s neodymiovými magnety a frekvenční odezva se pohybuje v rozmezí 15 Hz až 22 kHz.

Kondenzátorový mikrofon Nova Black s kardioidní směrovou charakteristikou, hliníkovou 18 mm kapslí, vysokou citlivostí (-38dB, 0dB = 1V/Pa @ 1kHz) a rozsahem 20 Hz až 20 kHz je vhodný pro nahrávání zpěvu, akustických nástrojů včetně bicích a také snímání kabinetů elektrických kytar.

Součástí setu je známý nahrávací software Steinberg Cubase LE, balíček AIR Creative FX Collection s 20 FX AU/VST plug-iny, AIR Strike s knihovnou bicích a perkusí, virtuální workstation AIR Xpand!2 se čtveřicí aktivních partů pro každý preset a také virtuální AIR Mini Grand se sedmi typy akustických pian se samply v prémiové kvalitě. Studiová sada M-Audio M-Track 2X2 Vocal Studio Pro by se měla v českých obchodech objevit pravděpodobně v druhé polovině srpna za cenu pohybující se okolo 5 300 Kč.

Tagy M-Audio BX-D3 M-Audio M-Track 2X2 Vocal Studio Pro

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY