Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Ne, 06.06.2021 - 16:00

Soutěž o 6 popruhů se systémem Auto Lock: vyhrajte bestseller od D'Addario

Newyorská firma D'Addario, respektive její divize Planet Waves, se může mj. pochlubit kvalitními nástrojovými popruhy opatřenými patentovaným systémem Auto Lock, který nahrazuje tradiční kovové zámky. Máme jich pro vás hned několik k dispozici, stačí se jen zapojit do naší soutěže a mít trochu stěstí: vyhlašujeme soutěž o 6 ks popruhů D’Addario Planet Waves Auto-Lock Strap.

Stěžejními vlastnostmi systému Auto Lock jsou jednoduchost montáže a spolehlivost. Na rozdíl od standardních zámků se šroubovací konstrukcí odpadá jakákoliv práce s nářadím, nutná pro uchycení nových popruhových rolen do korpusu kytary či basy – pás vybavený Auto Lockem stačí pouze nasunout na původní rolny a tím celý instalační proces končí. Odepnutí popruhu obstarává šedá výklopná spona s ocelovou pružinou.

Jak vyhrát popruhy D’Addario Planet Waves Auto-Lock Strap?

Stačí odpovědět správně a včas na jedinou otázku: Při vývoji Auto Locku firma D'Addario do svého týmu přizvala zkušeného designera, který stál mj. u zrodu tzv. headless kytar, podílel se na první sérii baskytar Spector NS a je spolutvůrcem nástroje NS Stick nebo spousty mechanických a ladicích součástí kytarového hardwaru. Znáte jeho jméno?

Správné odpovědi posílejte do neděle 20. června 2021 na email souteze@frontman.cz, do předmětu pište „Soutěž popruhy“. Šesti vylosovaným popruhy D’Addario Planet Waves Auto-Lock Strap pošleme.

EDIT K PONDĚLÍ 21. ČERVNA: VÝHERCI

Děkujeme všem soutěžícím. Ano, správná odpověď je: Ned Steinberger.

Jako výherce popruhů jsme vylosovali těchto 6 soutěžících: Magdaléna Vlková (Opava), Ladislav Svoboda (Kopřivnice), Miroslav Prokeš (Praha), Petr Šturma (Mladá Boleslav), Jiří Pichrt (Jesenice u Rakovníka) a Robert Beckl (Krupá). Gratulujeme!

 

Tagy D'Addario Auto Lock daddario

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY