Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 28.12.2015 - 00:01

Soupravy Tama Imperialstar v limitované edici IP52BC

Finančně dostupné série bicích souprav Tama Imperialstar patří ve své kategorii dlouhodobě k vůbec nejoblíbenějším setům na trhu. Kromě standardních kitů a sad nyní japonská značka nabízí také exkluzivní komplety v limitované edici Imperialstar IP52BC s černě chromovaným hardwarem a čtveřicí barevných odstínů.

Pětimístný set je složen z basového bubnu o rozměrech 18"x22", dvojice tomů 8"x10" a 9"x12", floor tomu 14"x16" a snare bubínku 5"x14". Korpusy o síle 7.5 mm jsou vyrobeny z 6 vrstev topolu, který soupravě poskytuje hřejivý a plný zvuk s měkčím atakem.

Odlehčené mušle prošly modifikací a jsou o 10 procent menší než u předchozí série Swingstar, basový buben je osazen ráfky Accu-Tone ze speciální směsi, jenž je lehčí a díky novému tvaru v prostoru úchytů také odolnější vůči nechtěným změnám ladění. Držák MTH600 pro dvojici tomů využívá praktického a jednoduchého systému Tama Omni-Ball a stejně jako ráfky, nožičky a mušle je proveden v efektním černém chromování.

Hardware sestává ze spolehlivého basového pedálu Tama HP200P Iron Cobra, sady stojanů řady Stage Master skládající se z modelů HS30W Snare, HC33BW Cymbal (lomený), HC32W Cymbal (rovný), HH35W Hi Hat a také polstrované stoličky HT25. Součástí sady jsou činely Meinl HCS a to 14-ti palcová hi-hat, 16" Crash a 20" Ride. Soupravy Tama Imperialstar IP52BC jsou dostupné v odstínech HBK - Hairline Black, CPM - Candy Apple Mist, HLG - Hairline Gold a WWM - Winter White Mist.

Pokud uvažujete o pořízení kvalitní kompletní bicí soupravy, která by nezruinovala vaše konto a oslovil vás nadstandardní design limitované série Tama Imperialstar IP52BC, tak novinku od tradičního japonského výrobce vyzkoušejte. Cena pro americkou část trhu byla nastavena na cca 730 dolarů, což v případě pětimístného setu s veškerým hardwarem a činely není přemrštěná částka.

Tagy tama
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY