Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Po, 17.02.2020 - 16:00

SoundCzech vyhlásil výzvy 2020, chystá k nim setkání, uzávěrka se blíží

Proexportní kancelář SoundCzech vyhlásila výzvy na rok 2020. Přihlášky jsou otevřeny pro hudebníky, pořadatele hudebních akcí a další hudební profesionály. Ucelený přehled a podrobné informace k výzvám nabízí stránka Výzvy. Informační/konzultační setkání týkající se výzev proběhne ve čtvrtek 20. února v malém sále Divadelního ústavu: Institutu umění v Praze. Uzávěrka na podání přihlášek je stanovena na 1. března.

K dlouhodobým výzvám Connect, Links IN, Links OUT, OnRoad a Promo v tomto roce přibývá ProVisit, projekt uskutečněný ve spolupráci s Českými centry na podporu navázání kontaktů mezi českými a zahraničními hudebními profesionály. Konkrétně Links OUT v roce 2020 nabízí přihlášku kapelám k podpoře vystoupení na showcaseových festivalech Womex, Reeperbahn, MaMA Paris, Waves Vienna, Sharpe, c/o pop Convention, Enear Spring Break, Jazzahead!, Tallin Music Week či Mastering the Music Business. 

Jednotlivé výzvy k podpoře výměnných koncertů, organizací konferencí a festivalů, účasti na zahraničních konferencích, turné, výroby kvalitního propagačního materiálu shrnuje tato stránka. Přihlášky k jednotlivým výzvám naleznete na tomto odkazu.

Máte-li dotazy nebo si nevíte rady s vyplněním přihlašovacího formuláře, dorazte na setkání 20. 2. 2020 v 16:00, Malý Sál IDU (Celetná 17, 110 00 Praha 1). Cenu to má vždycky. Ostatně nedávno se tým SoundCzechu vrátil z showcaseového festivalu MENT Ljubljana, kde Česko reprezentovali Market, Never Sol a Bratři. A stálo to za to...

Tagy SoundCzech MENT Ljubljana showcase
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY