Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 30.06.2019 - 08:00

So Used Up: retro klip Satrianiho první kapely

Kytarový velmistr Joe Satriani se rozhodl zavzpomínat na ranou fázi své hudební kariéry a početným řadám fanoušků nabídne album Squares: Best Of The Early '80s Demos, obsahující 11 nevydaných skladeb natočených s kapelou The Squares, kterou společně se zpěvákem a basistou Andym Miltonem a bubeníkem Jeffem Campitellim založil v roce 1979.

„Zněli jsme jako kombinace Van Halen a Everly Brothers. Směs poskládaná z heavy metalu, rock'n 'rollu, punku a nové vlny. Bylo těžké zařadit tuto hudbu do nějaké jasně definované kategorie, což byl s největší pravděpodobností hlavní důvod, proč se nám nepodařilo prorazit,“ okomentoval Satriani historii tohoto power popového tria.

Vydání vzpomínkového CD je naplánováno na 12. července, o remix, nový mastering a převod do digitálu se postaral zvukař John Cuniberti a pilotní klip ke skladbě So Used Up režíroval Satrianiho syn ZZ (Zachariah Zane). Další přiložená videa přinášejí zvukový záznam tracků Give It Up, You Can Light The Way, Never Let It Get You Down a I Love How You Love Me.

Tagy Joe Satriani So Used Up Squares: Best Of The Early '80s Demos
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY