Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Pá, 20.05.2016 - 00:01

Skutečná liga hledá nové talenty pro rok 2016

Půl milionu pro vítěze a pro další možnost zahrát si na předních českých festivalech, nejen takové možnosti dává hudební soutěž Skutečná liga. Postupující kapely budou zařazeny do semifinále v živém hraní před odbornou porotou, složenou ze zásadních českých hudebních osobností, kritiků a novinářů. Jediným požadavkem je, abyste hráli živě na hudební nástroje vlastní autorskou tvorbu a hraní neměli jako svůj hlavní zdroj příjmu. Přihlásit se můžete až do 30. června.

Proč by vás to mělo zajímat? "Chceme jít jinou cestou než je běžné. Ostatní soutěže v mnoha ohledech zkreslují reálnou situaci, když do nich mohou nastoupit pouze kapely, které mají dostatek finančních prostředků, aby mohly vyrobit demonahrávku. Výběr v těchto případech ovlivňuje také kvalita nahrávky. Dochází i k situacím, kdy jsou z demonahrávek vybrány i kapely, které již neexistují nebo dávno hrají jinou muziku. Proto se naše soutěž jmenuje Skutečná liga. Je určena pro všechny a je férová," říká šéf soutěže Lukáš Fousek. Registrovat a přihlásit se můžete zde.

Když se prosadíte, čekají na vás živé koncerty na Skutečná liga Stage na vybraných českých hudebních festivalech: Benátská!, Okoř se Šťávou, Basinfirefest a Rockování. Organizátoři vám ale taky můžou pomoct natočit první videoklip, nahrát album v profesionálním hudebním studiu nebo udělat kompletně webovou prezentaci.

Skutečnou ligou prošli i Hentai Corporation...

Tagy Skutečná liga
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY