Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Signované struny Ernie Ball Slash

Když pomineme téměř nezbytný černý klobouk, Gibson Les Paul, aparáty Marshall či efekty Jim Dunlop a MXR, tak ke Slashovi nerozlučně patří také struny značky Ernie Ball, které používá už více než třicet let. Dlouhodobou spolupráci s kytaristou kapely Guns N' Roses a hardrockové party s názvem Slash featuring Myles Kennedy & The Conspirators se u Ernie Ball rozhodli připomenout nově koncipovaným typem strun v podobě limitované edice Slash Signature String Set.

U sady tvořené strunami o sílách .011, .014, .018, .028, .038, .048 palců bylo využito velmi odolné jádro z uhlíkové oceli, převzaté ze špičkové řady Paradigm, a struny EAD disponují plazmaticky poniklovaným ocelovým vinutím s finální patentovanou nanovrstvou Everlast. V případě nemotaných strun GHE je stabilita ladění a mechanická výdrž podpořena masivnějším mosazným opletem koncovky s tradičním kotvícím kroužkem.

Po zvukové stránce představuje tato speciální edice další evoluci oblíbené série Ernie Ball Slinky, která si i přes širokou nabídku konkurenčních produktů firem D'Addario, GHS, Dean Markley apod. stále udržuje pozici nejprodávanějších strun pro el. kytary či baskytary na světě.

Ernie Ball Slash Set je dodáván ve stylové plechové krabičce obsahující tři sady strun a výrobu obstarává americká centrála sídlící v kalifornském Coachella Valley. Oficiální cena byla v případě americké části trhu nastavena na baťovských 34.99 dolarů.

Struny Ernie Ball jsou první volbou hráčů jako jsou např. Eric Clapton, Angus Young, Matt Bellamy, Steve Vai, John Mayer, Steve Lukather, John Petrucci, Joe Bonamassa, Dave La Rue, Tony Levin, John Myung, Matt Bissonette, Paul Gilbert, Kenny Wayne Shepherd apod.

Tagy Slash Ernie Ball Ernie Ball Slash Signature String Set

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY