Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Sedmiletý bubenický talent hraje Sulfur od Slipknot

Ellen DeGeneres si do své show pozvala sedmiletého Caleba Hayese, který v pořadu s přehledem odehrál bubenické party ze skladby Sulfur od jeho oblíbených Slipknot, kteří talentovaného britského muzikanta před tím pozvali také na svůj koncert v Birminghamu. Na Calebův výkon následně reagoval i bubeník Slipknot Jay Weinberg: „Calebe, opět jsi udělal všechny své starší bratry ze Slipknot hrdé,“ stojí mimo jiné na Weinbergově instagramovém profilu.

DeGeneres si pro svého hosta přichystala ještě jedno překvapení, když mu řekla, že slyšela, že si šetří na speciální buben. „Je to podpisový snare Jaye Weinberga,“ potvrdil Caleb. „Chceš ho? Dobře, tak ti ho dáme,“ odpověděla DeGeneres a předala mladému bubeníkovi, který se v šoku chytil za hlavu, snare SJC Jay Weinberg v hodnotě cca 1650 dolarů, lepený ze 48 vrstev javoru a opatřený velkými ventilačními otvory

Tagy Slipknot

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY