Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 27.01.2018 - 08:00

Satrianiho komentáře k novému CD What Happens Next

Kytarový čarostřelec Joe Satriani připravil pro zástupy svých příznivců nové album What Happens Next, které u labelu Sony Music vyšlo 12. ledna a ještě před tím jej podpořil sadou podcastingových videozáznamů, na kterých komentuje vznik jednotlivých skladeb.

CD, nahrávané z velké části v hollywoodském studiu Sunset Sound, obsahuje 12 tracků, rytmiku obstaral bubeník RHCP Chad Smith, basové party jsou dílem Glenna Hughese, produkci si hlavní protagonista rozdělil s Mikem Fraserem, jenž měl na starost i mix a pod digitální editací je podepsán Eric Caudieux.

Satriani používal na své v pořadí už 16. studiové desce především signované kytary Ibanez a různé typy aparátů Marshall, které někdy kombinoval s butikovými zesilovači Mezzabarba MZero nebo KSR Orthos. Detailnější popis Satrianiho gearu vám Frontman přinese v některém z článků, věnujících se nástrojovkám známých muzikantů.

Tagy Joe Satriani

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY