Přejít k hlavnímu obsahu
John Jacobs - Pá, 16.08.2019 - 12:00

Se Summer Love jsem se „vymazlil“

Po mém debutovém videoklipu jsem nedávno připravil klip nový, tentokrát k písni Summer Love. Tento nový singl věnuji všem, kteří mají rádi léto a užívání si života. Obraz videoklipu je laděn do osmdesátých a devadesátých let, i proto v něm můžete vidět minivan z roku 1982. Hlavní poselství a příběh písně je přátelství, láska, příjemné prožitky a svým způsobem i bezstarostnost a svoboda.

Už odmala jsem hrál tenis a v deseti letech jsem se začal učit hrát na kytaru. Po nějakém čase ale láska k hudbě nad tenisem zvítězila. A já si vybral hudbu a vše kolem ní. Už na základní škole jsem se účastnil různých pěveckých soutěží, a dokonce jsem nějaké vyhrál. V té době jsem i skládal sám písničky. Po střední jsem vyhrál výběrové řízení do skupiny Identity, kde jsem nějaký čas působil. Nyní se věnuji pouze vlastní tvorbě. První klip jsem natočil ke coveru písně Wicked Game, na kterém jsem dělal s Viktorem Dykem.

Moje nová píseň s názvem Summer Love vypráví příběh, jak se parta kamarádů rozhodne vyrazit na road trip po Americe a zažívají tam příjemné chvíle, popíjí mexické pivo, poznávají nová místa a samozřejmě tam nechybí láska. Ve videoklipu si zahrála dokonce i moje přítelkyně Monika.

Většina lidí si naši práci představuje jako zábavu, ale pro takový výsledek se mi tentokrát povedlo za čtyři dny naspat pouze čtyři hodiny. To je asi znamení. A i přes to všechno nás to ohromně baví a naplňuje, a hlavně proto to dělám! Však ten minivan je boží. Jednou bych ho chtěl mít v garáži.

Režie klipu se ujal zkušený kameraman Radim Věžník, který má na svědomí klipy pro skupinu Slza, Mirai, Xindla X a další. Producentem je David Csenge spolupracující s Olgou Lounovou či Danielem Landou. Co mu říkáte?

Tagy komunita John Jacobs
K hudbě jsem se dostal už v šesti letech, když jsem docházel na hudební kroužky kytary a flétny. Postupem času jsem zůstal jen u kytary a k ní přidal i zpěv. V roce 2018 jsem začal spolupracovat s Viktorem Dykem, který mně vybral song a téma k mému prvnímu počinu - coveru songu W...
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY