Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 12.09.2020 - 08:00

Royal Tea: nové album Joea Bonamassy vyjde v říjnu

Klip ke skladbě Why Does It Take So Long To Say Goodbye předznamenává nové album famózního kytaristy Joea Bonamassy, které vyjde 23. října pod názvem Royal Tea u labelu Provogue/J&R Adventures. Titul novinky dává najevo, že Bonamassa se tentokrát inspiroval britskou bluesrockovou scénou šedesátých let, jíž v té době kraloval Jeff Beck, John Mayall & The Bluesbreakers a samozřejmě i Eric Clapton s triem Cream.

Natáčení deseti tracků probíhalo ve slavném londýnském studiu Abbey Road, kde se kromě principála sešel jeho doprovodný tour band ve složení Anton Fig – bicí, Michael Rhodes – basa a Reese Wynans – klávesy. V nahrávkách, vznikajících pod vedením producenta Kevina Shirleye, hostují bývalý kytarista Whitesnake Bernie Marsden, pianista Jools Holland (Squeezy, JHBB, Sting, Clapton, Knopfler, Gilmour atd.) a svůj autorský podíl zde má i textař kapely Cream Pete Brown.

Tagy joe bonamassa Joe Bonamassa Royal Tea
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY