Přejít k hlavnímu obsahu
Naživo dokáže tato dnes již ikonická kapela předvést strhující a energickou show. | Foto: Tom Beard
Naživo dokáže tato dnes již ikonická kapela předvést strhující a energickou show. | Foto: Tom Beard
redakce -

Royal Blood poprvé v Praze: vyhrajte vstupenky do Ledáren Braník

Po více jak třinácti letech působení zavítá britská kapela Royal Blood konečně do Prahy odehrát svůj první sólový koncert! Uskuteční se tak 11. července v Ledárnách Braník. Duo přiveze nejen poslední, kritiky velmi dobře přijatou desku Back To The Water Below, ale i průřez celou svojí tvorbou.

Vstupenky na tento atraktivní koncert ještě jsou, ale rychle mizí. Seženete je v síti GoOut. A možnost vyhrát 2 vstupenky zdarma na tuto pro hudebníky inspirující kapelu teď máte i díky spolupráci agentury Charmenko Czechia s magazínem Frontman.

Kapela pocházející z britského Worthingu vznikla v roce 2011 a téměř od samého začátku byla založená na dlouholetém přátelství hudebníků Mikea Kerra (zpěv, baskytara) a Bena Thatchera (bicí). Po vydání debutového alba se do té doby neznámý projekt dostal téměř přes noc do čela žebříčků britských hitparád, zahrál si na pódiích festivalů jako Glastonbury nebo Rock Werchter a v neposlední řadě získal nominaci na prestižní Mercury Prize a ocenění Brit Awards za Nejlepší britskou kapelu roku 2015.

Jejich zvuk se dá přirovnat ke kapelám jako The White Stripes, The Black Keys nebo Muse, se kterými v loňském roce Royal Blood odehráli turné. Kombinaci baskytary a bicích originálně podtrhuje Kerrův typický styl, kdy jeho baskytara zní díky efektům zároveň jako elektrická kytara. Ačkoliv jde pouze o duo, naživo dokáže tato dnes již ikonická kapela předvést strhující a energickou show.

Jak vyhrát 2 vstupenky na koncert Royal Blood

Přihlaste se na post se soutěží na našem Facebooku, kde stačí splnit jednoduchá pravidla. Podrobnosti najdete přímo u postu se soutěží.

Výherce vylosujeme v pátek 28. června 2024. Do okamžiku vyhlášení je možné posílat vaše správné odpovědi. Hodně štěstí!

Vizuál na koncert Royal Blood v Ledárnách Braník

Tagy royal blood Charmenko Czechia

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY