Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

RockyBelt: opasek nejen pro buskery

Speciální pás RockyBelt, vyvíjený původně pro klasické outdoorové aktivity (turistika, jízda na kole apod.), dostal finální podobu, která toto zařízení umožňuje používat i při hudební produkci. Opasek je kromě dvojice velkých osvětlovacích diod a stereo reproduktorů s Bluetooth vybaven dobíjitelnou power bankou o kapacitě 28 000 mAh a jednu z volitelných součástí představuje také kytarový minizesilovač připevnitelný k pásu.

Akumulátor s několika typy konektorů navíc zvládne napájet např. looper nebo sekvencer, méně odolní buskeři si v létě mohou aktivovat integrovanou rušičku komárů a pokud se při provozování tohoto řemesla náhodou beznadějně ztratíte, tak vám může pomoci GPS nebo modul s laserovým paprskem. Základní verze RockyBeltu, který z českého pohledu možná nemá daleko k vynálezům Járy Cimrmana, vyjde na 299 dolarů.

Tagy RockyBelt busking

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY