Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 10.03.2019 - 08:00

RockyBelt: opasek nejen pro buskery

Speciální pás RockyBelt, vyvíjený původně pro klasické outdoorové aktivity (turistika, jízda na kole apod.), dostal finální podobu, která toto zařízení umožňuje používat i při hudební produkci. Opasek je kromě dvojice velkých osvětlovacích diod a stereo reproduktorů s Bluetooth vybaven dobíjitelnou power bankou o kapacitě 28 000 mAh a jednu z volitelných součástí představuje také kytarový minizesilovač připevnitelný k pásu.

Akumulátor s několika typy konektorů navíc zvládne napájet např. looper nebo sekvencer, méně odolní buskeři si v létě mohou aktivovat integrovanou rušičku komárů a pokud se při provozování tohoto řemesla náhodou beznadějně ztratíte, tak vám může pomoci GPS nebo modul s laserovým paprskem. Základní verze RockyBeltu, který z českého pohledu možná nemá daleko k vynálezům Járy Cimrmana, vyjde na 299 dolarů.

Tagy RockyBelt busking
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY