Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 03.02.2019 - 08:00

PRS na NAMM 2019: prohlídka s Paulem Reedem Smithem

Zimní hudební veletrh NAMM v kalifornském Anaheimu je nejen muzikantským svátkem s nepřebernou nabídkou nejrůznějších novinek, ale pro drtivou většinu tradičních výrobců představuje také prestižní událost. Ostatně právě proto jsme letos byli u toho. Akce, pořádaná asociací založenou v roce 1901, získala v průběhu let takové renomé, že neúčast některé z velkých značek se rovná téměř prohřešku proti společenským pravidlům a často značí problémy dané firmy, což se potvrdilo např. u Gibsonu, který loňský ročník vynechal.

V Anaheimu bývá také nepsanou normou, že kromě zaměstnanců nebo smlouvou vázaných hráčů potkáte na stáncích šéfy firem. Výjimkou samozřejmě není ani majitel značky PRS, který se ještě před vpuštěním veřejnosti do vystavovacích prostor letos rozhodl prostřednictvím videa představit fanouškům nejnovější modely z marylandských i korejských dílen.

Veletrh je už za námi, tady ale na něj ještě jednou můžeme zavzpomínat. Na záznamu si můžete prohlédnout velkou část chystané kolekce akustických a elektrických kytar včetně luxusních modelů Private Stock, speciálů řady Artist v čele se stratovským PRS John Mayer Silver Sky, asijské edice PRS SE Schizoid, Santana, Paul’s Guitar atd.

Tagy PRS Paul Reed Smith NAMM 2019
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY