Přejít k hlavnímu obsahu
Do videa jsem zatáhnul Matěje Čápa. Po dlouhé době někoho, u koho vím, že vidí věci stejně jako já. | Foto: archi Tease
Do videa jsem zatáhnul Matěje Čápa. Po dlouhé době někoho, u koho vím, že vidí věci stejně jako já. | Foto: archi Tease
Tease - Po, 27.06.2022 - 16:00

Pořád si to umíme nejlíp udělat sami

Singl Spinavej Block vzniknul klasicky uplně omylem. Seděl jsem doma ve studiu, projížděl jsem Beatstars a najednou mě to koplo. Instantně mi začala v hlavě hrát melodie, do který jsem si sepsal rychlej refrén a potom už to jelo. Zapnul jsem FL Studio a během necelý hodiny a půl byl base na světě.

Byl jsem s tim spokojenej, ale nechal jsem si to celý uležet pár dní. Ve výsledku ten finální track zní stejně jen melodicky, no text je uplně jinej.

Ohledně klipu jsem napsal Davidu Janstovi, od kterého už jsem měl např. klipy jako je u singlů Praga a Fck Scammaz – a dohodli jsme kdy, kde, co a jak. No jak už bejvá zvykem, spousta věcí se „vysypala“ a na natáčení bylo všechno uplně jinak.

Hřiště kde jsme měli točit bylo plné lidí, lidi co s námi měli točit a být v pozadí nepřišli a prostě celkově se to vše tak trochu sesypalo. Nakonec ale přišla moje úžasná přítelkyně se skvělym nápadem – udělat záběry na Strahově, kde jsme vlastně ve výsledku natočili 90 % klipu.

Klip měl editovat stejný člověk, co video natáčel, ale bohužel jsem s výsledkem nebyl spokojený. A tak jsem si vyžádal raw záběry a poslal je svému dlouholetému kamarádovi – Matěji Čápovi. Ten pojal ty záběry uplně jinak – a vytvořil finální podobu klipu, se kterou jsem nadmíru spokojenej.

Jsem rád, že jsem do toho mohl „zatáhnout“ po dlouhé době někoho, u koho vím, že vidí věci stejně jako já. Dokázal mi, že si to vlastně pořád umíme nejlíp udělat sami.

Jak jste svůj aktuální singl nebo videoklip natáčeli vy? Podělte se s námi a napište na redakce@frontman.cz.

Tagy komunita Tease

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Tease
Zpěvák, rapper a textař z Prahy. Hudbu dělám od malička. Na své si přijdou jak fanoušci rapu, tak i rnb, drillu, rocku a grimu.…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY