Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 31.01.2021 - 08:00

Petrucciho LTE lákají na nové album prvním singlem

Nový singl ke skladbě The Passage Of Time, doprovázený klipem, by měl být ochutnávkou k připravovanému třetímu studiovému albu projektu Liquid Tension Experiment, který kromě kytaristy Johna Petrucciho tvoří jeho parťák z kapely Dream Theater klávesista Jordan Rudess, bývalý bubeník DT Mike Portnoy (nyní The Winery Dogs, Metal Allegiance, Sons of Apollo) a skvělý baskytarista Tony Levin, někdejší člen doprovodného bandu Petera Gabriela, jeden z pilířů progrockových pionýrů King Crimson a spolupracovník řady notoricky známých jmen jako např. Alice Cooper, Dire Straits, David Bowie, Seal, Paul Simon atd.

Nový počin Liquid Tension Experiment 3, jehož název nevybočuje z tradice dané předchozími alby z let 1998 a 1999, by měl oficiálně vyjít 26. března u labelu Inside Out Music a společně s trojicí live záznamů, vydaných v roce 2009, by tak měl rozšířit diskografii této kapely na šest titulů. Album, distribuované v pěti verzích (CD, LP, Blue-ray, digital, limited), bude obsahovat celkem osm tracků a epická kompozice The Passage Of Time naznačuje, že příznivci progmetalu či příbuzných žánrů se mají na co těšit.

Tagy Liquid Tension Experiment
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY