Přejít k hlavnímu obsahu
Mick Jagger, zdroj: YouTube
Mick Jagger, zdroj: YouTube
Leon -

Pec nám spadla v podání Micka Jaggera

V pořadí šesté české vystoupení Rolling Stones a zároveň předposlední koncert šňůry No Filter Tour, který britští veteráni odehráli ve středu 4. července v pražských Letňanech, nabídl vedle skvělé atmosféry a slušně zvládnutého zvuku notoricky známé songy.

Nezazněla ovšem pouze skladba Street Fighting ManHonky Tonk Women nebo Start Me Up. Zazněla i v anketě vybraná skladba Under My Thumb, při jejímž uvedení zanotoval Mick Jagger k údivu asi většiny z téměř 50 000 fanoušků úryvek lidovky Pec nám spadla.

Frontmana kapely, který se na pódiu snažil komunikovat s diváky i česky, zřejmě výsledek našeho lidového folklóru natolik kulturně obohatil, že den po koncertu vyvěsil na svůj instagramový profil video z hotelového pokoje, které zachycuje část Jaggerovy "cover verze" této dětské říkanky, včetně hudebního doprovodu na akustický Gibson Hummingbird.

Tagy The Rolling Stones

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY