Přejít k hlavnímu obsahu
ahmed - Út, 31.01.2017 - 17:00

Pavučina černých vláken Dying Passion

Nadupaná rocková muzika je jejich standardem. Režie Michala Skořepy a tanec Lucie Drábkové ale zážitek posouvají ještě výš. Videoklip k titulní skladbě z 8. desky Black Threads se Dying Passion povedl.

Přesvědčit o formě šumperských Dying Passion se můžete také naživo. Na podporu své novinky aktuálně jedou Svlékni tmu tour s brněnskými kapelami Heiden a Somnus Aeternus. Čekají je ještě koncerty 3. února v Praze, 4. února v Plzni, 10. února v Banské Bystrici a 11. února v Žilině.

„Nad celým tímto naším světem se nachází pavučina černých vláken, kterými běží naše myšlenky, pocity, bolest, radost i tužby úplně stejně, jako když do pavučiny skutečné vlétne moucha, spadne kapka vody nebo se do ní opře vítr. Je černá nikoliv proto, že by snad ona barva měla vystihovat špatné, ale proto, že naše prostředky jak to popsat jsou velmi omezené,” říkají Dying Passion. Vzpomínkami těkám v období před cca deseti lety a je mně dobře. Dying Passion jsou stále v kondici.

Tagy Dyin Passion Heiden Somnus Aeternus
Fanouškovské alter ego šéfredaktora. Zářezy najdete také na Radiu 1, festivalu Beseda u Bigbítu, na Xplaylistu nebo dříve Freemusic a u labelu X Production.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY