Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 09.12.2018 - 00:01

Pakety s IR impulsy boxů Mesa Boogie

Pokročilá IR technologie umožňující vytvoření přesného otisku reálného zvukového řetězce zažívá v současné době boom a novému směru se nebrání ani tradiční výrobci kytarových aparátů nebo reproduktorů. Do rychle se rozjíždějícího vlaku naskočila i firma Mesa Boogie, která ve spolupráci se společností Two notes Audio Engineering uvádí na trhu dvojici paketů World Tour Edition a Studio Legend Edition s profesionálně zpracovanými IR impulsy kytarových boxů.

Obě verze obsahují vzorky sedmi kabinetů Mesa Boogie zastoupených oblíbenými modely 1x12 Thiele Front Ported Compact, 1x12 Recto Closed Back, 1x12 Lone Star 23, 2x12 Lone Star, 2x12 Recto Horizontal, 4x12 Recto Traditional Slant a 4x12 Recto OS Standard Slant.

Balíček World Tour Edition nabízí výběr z šesti dynamických, jednoho kondezátorového a jednoho ribbon mikrofonu, zatímco varianta Studio Legend disponuje čtveřicí high-endových ribbonů a stejným počtem studiových kondenzátorových mikrofonů.

Pakety jsou určeny pro softwarové a hardwarové speaker simulatory značky Two notes (Wall of Sound, Torpedo Live, C.A.B., Studio) a na jejich tvorbě se podílel bývalý manažer Mesa Boogie, zvukový inženýr Sean Beresford, který má s aparáty kalifornského výrobce desítky let zkušeností.

Pokud vás oslovuje zvuk kytarových boxů Mesa Boogie a jste vlastníci emulatoru Two notes (nebo o pořízení některého z výše uvedených modelů uvažujete), tak verze World Tour Edition i Studio Legend Edition jsou k mání za shodnou cenu 49.40 eur, kombinovanou variantu pořídíte za 79.65 eur a v nabídce Two notes najdete také impulsy jednotlivých kabinetů jejichž cena byla stanovena na 8.07 eur.

Tagy mesa boogie Two notes Audio Engineering
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY