Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 10.11.2019 - 12:00

PA systém Mackie SRM-Flex

Ozvučovací PA systémy Mackie řady SRM se rozrůstají o kompaktní all-in-one verzi SRM-Flex. Novinka nabídne flexibilní modulární konstrukci se sedmi reproduktory, koncovým zesilovačem s celkovým výkonem 1300 W, šestikanálovým mixážním pultem, bezdrátovou technologií Bluetooth a na ni navázanou editaci prostřednictvím mobilní firemní aplikace.

Projekci vyšších frekvenčních pásem obstarává šest tweeterů o dvoupalcovém průměru, usazených v array tubusu doplněném dvojicí nástavců. Tyto segmenty se zasouvají do horního panelu základního modulu vybaveného mixážním pultem a desetipalcovým wooferem s feritovým magnetem. Mixer disponuje dvěma mic/line/inst kanály s kombinovanými XLR/jack konektory, samostatnými dvoupásmovými korekcemi (90 Hz, 6 kHz, zdvih +-15 dB), hlasitostmi a ovladači reverbu.

Jednodušeji řešené linkové stereo větve (3/4, 5/6) jsou osazeny potenciometry Volume a jackovými vstupy. Pro připojení dalšího SRM-Flexu slouží symetrický XLR Mix Out, volit lze ze tří voicingových modů Speech, Music, Live a stejného počtu reverbových presetů. Pohodlnou a detailnější editaci umožňuje mobilní aplikace SRM-Flex Connect fungující na platformách iOS a Android. Systém pokrývá prostor ve vyzařovacích úhlech 40 x 90 stupňů (vertikálně / horizontálně), frekvenční rozsah činí 40 Hz až 20 kHz, maximální hodnota SPL je dána hranicí 118 dB a duální koncový Class D stupeň se zkreslením < 1% poskytne výkon 1300 W (LF – 1 000 W, HF – 300 W). Napájecí okruh je univerzální (100-240 VAC) a technologie Power Factor Correction zajišťuje konstantní výkon i při nestabilní síti.

PA systém Mackie SRM-Flex s výškově nastavitelným towerem a hmotností 13.4 kg se na evropském trhu objeví s cenovkou pohybující se okolo 990 eur (za 1 kus). Součástí balení je také převozní obal základního modulu a polstrovaná nylonová taška pro modulární tubusy, kabeláž a další příslušenství.

Tagy Mackie Mackie SRM-Flex

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY