Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Nový Sterling by Music Man Joe Dart: objednávky pouze do konce května

Pokud vás oslovila čtyřstrunná signatura Music Man postavená podle specifikací famózního baskytaristy Joea Darta, člena funkové party Vulfpeck nebo kapely Fearless Flyers, ale máte hlouběji do kapsy, je zde řešení v podobě speciální série Sterling by Music Man Joe Dart, za kterou si dceřinná firma kalifornské společnosti bude účtovat cca 400 dolarů. Má to ovšem malý háček – edice je časově omezena, což v daném případě znamená, že předobjednávku musíte odeslat nejpozději do 31. května. Nástroje by měly k prvním zájemcům dorazit v průběhu listopadu.

Celojavorovou konstrukci v nestárnoucím stylu Music Manu Sterling doplňuje přímočaře navržená elektronika sestávající z kobylkového humbuckeru H-1 s keramickými magnety a ovladače hlasitosti. Z továrny natažené hlazené struny Ernie Ball 2805 Flatwound kotví v masivní, lety ověřené firemní kobylce, hlavice nese strojky s otevřenými převody a srážeč strun A, D. Stejně jako u originálu je krk k tělu přišroubován pěti vruty, basa bude vyráběna výhradně v přírodním laku Natural.

Tagy Ernie Ball Music Man Sterling by Music Man Sterling by Music Man Joe Dart Joe Dart

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY