Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Po, 16.09.2019 - 00:01

Nové kytary a basy Squier ze série Classic Vibe

Edice Classic Vibe patří k nejúspěšnějším kolekcím značky Squier, která pro mateřskou společnost Fender obstarává výrobu finančně dostupných nástrojů vycházejících povětšinou z lety prověřených a osvědčených předloh. Nejinak je tomu i v případě nových modelů řady Classic Vibe, sestávajících ze dvou modifikovaných verzí Stratocasteru, tří Telecasterů a čtveřice baskytar s následujícími specifikacemi.

Classic Vibe ‘50s Stratocaster – korpus z borovice, javorový hmatník o radiusu 9.5 palce, 21 pražců medium jumbo, krk s C-profilem, 3x single coil Fender-Designed s Alnico magnety, niklovaný hardware, barvy 2-Color Sunburst, Black, Fiesta Red, White Blonde.

Classic Vibe ‘60s Stratocaster – korpus ze dřeva nato, hmatník z indického laurelu o radiusu 9.5 palce, 21 pražců medium jumbo, krk s C-profilem, 3x single coil Fender-Designed s Alnico magnety, niklovaný hardware, barvy 3-Color Sunburst, Candy Apple Red, Lake Placid Blue, levoruká verze 3-Color Sunburst.

Classic Vibe ‘50s Telecaster – korpus z borovice, javorový hmatník o radiusu 9.5 palce, 21 pražců medium jumbo, krk s C-profilem, 2x single coil Fender-Designed s Alnico magnety, niklovaný hardware, barvy Butterscotch Blonde, White Blonde, levoruká verze Butterscotch Blonde.

Classic Vibe ‘60s Custom Telecaster – korpus ze dřeva nato, hmatník z indického laurelu o radiusu 9.5 palce, 21 pražců medium jumbo, krk s C-profilem, 2x single coil Fender-Designed s Alnico magnety, niklovaný hardware, barva 3-Color Sunburst.

Classic Vibe ‘60s Telecaster Thinline – polodutý korpus ze dřeva nato, javorový hmatník o radiusu 9.5 palce, 21 pražců medium jumbo, krk s C-profilem, 2x single coil Fender-Designed s Alnico magnety, niklovaný hardware, transparetní úprava Natural.

Classic Vibe ‘50s Precision Bass – korpus z borovice, javorový hmatník o radiusu 9.5 palce, 20 pražců medium jumbo, krk s C-profilem, 1x střední single coil Fender-Designed s Alnico magnety, niklovaný hardware, barvy 2-Color Sunburst, White Blonde.

Classic Vibe ‘70s Precision Bass – korpus ze dřeva nato, javorový hmatník o radiusu 9.5 palce, 20 pražců medium jumbo, krk s C-profilem, obdélníkové polohové značky, 1x střední půlený single coil Fender-Designed s Alnico magnety, niklovaný hardware, barvy Walnut , Black.

Classic Vibe Jaguar Bass – korpus ze dřeva nato, hmatník z indického laurelu o radiusu 9.5 palce, 20 pražců medium jumbo, krk s C-profilem, obdélníkové polohové značky, 1x střední půlený single coil a 1x kobylkový singl Fender-Designed s Alnico magnety, niklovaný hardware, barvy 3-Color Sunburst, Black, cena.

Classic Vibe ‘60s Mustang Bass – korpus ze dřeva nato, hmatník z indického laurelu o radiusu 9.5 palce, zkrácená menzura 30 palců, 20 pražců medium jumbo, krk s C-profilem, obdélníkové polohové značky, 1x střední půlený single coil Fender-Designed s Alnico magnety, niklovaný hardware, barvy Olympic White, Surf Green. Cena většiny modelů by se na českém trhu měla pohybovat pod hranicí 10 000 Kč.

Tagy Fender Squier Fender Squier Classic Vibe
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY