Přejít k hlavnímu obsahu
JTK - So, 02.05.2015 - 08:00

Nové bubenické trendy na workshopu s Dirkem Brandem

Patříte mezi bubeníky, kteří sledují novinky na trhu, rádi inovují a nebrání se elektronickým vychytávkám? Potom vás určitě bude zajímat následující akce. V modřanské prodejně Kytary.cz 13. května proběhne další ze série bubenických workshopů. Tentokrát se na něm představí hráč z Německa Dirk Brand.

Tento všeobecně všestranný bubeník sklízí úspěchy se spoustou světových umělců. Spolupracoval například se zpěvákem Sealem, jazzovou legendou Charliem Marianem, R&B hvězdou Deborah Watsonovou a spoustou dalších umělců ze všech kontinentů.

Tématem workshopu bude prezentace dvou sad elektronických bicích Roland a praktické použití triggeru Roland TM-2. Velkou zajímavostí je, že elektronická sada Roland TD-25KV je novinkou pro tento rok a na workshopu bude k vidění vůbec poprvé v ČR.

Na své si přijdou i ti, kteří chtějí zůstat u standardních akustických sad, ale rádi by rozšířili své zvukové možnosti a odlišili se od ostatních bubeníků. Pro ně bude určená část o použití trigger modulu v praxi. S Dirkem Brandem zjistíte, že inovativním a progresivním přístupem ke hře, můžete posunout hranice vaší kreativity ještě dále, a tím pádem posunout i zvuk celé vaší kapely.

Spousta stylů a postupů, balancování mezi elektronickými a akustickými zvuky. Takový bude bubenický workshop s Dirkem Brandem, který proběhne ve středu 13. května od 19.00 hodin v modřanské prodejně Kytary.cz a vstup na něj je zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme potvrdit účast rezervací na adrese workshop@kytary.cz.

JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY