Přejít k hlavnímu obsahu
Chcete na skvělé King Gizzard & The Lizard Wizard zdarma? Soutěžíme o 2 vstupenky na Facebooku a 2 vstupenky na Instagramu. | Foto: Maclay Heriot
Chcete na King Gizzard & The Lizard Wizard zdarma? Soutěžíme o 2 vstupenky na našem Facebooku a 2 vstupenky na Instagramu. | Foto: Maclay Heriot
redakce -

Nezastavitelní King Gizzard pokoří Forum Karlín, vyhrajte vstupenky zdarma

Nejprve roky čekání, pak vyprodané Divadlo Archa a nedlouho poté po strop plný Velký sál Lucerny. Kdo by si myslel, že se zde King Gizzard & The Lizard Wizard zastaví, očividně tenhle australský fenomén dost dobře nezná. S novým – nečekaně synťákovým – albem v zádech se kapela vrací 18. května 2024 do pražského Fora Karlín. „Když zavládne peklo, najdu vnitřní klid,“ řekl Stu Mackenzie časopisu DIY. A kdo zažil tuhle kapelu naživo, přesně ví, o čem frontman King Gizzard mluví.

Vstupenky na dosud nejmonumentálnější koncert King Gizzard & The Lizard Wizard získáte u Ticketmaster a Ticketportal. Možnost vyhrát vstupenky zdarma na tuto pro hudebníky inspirující kapelu ovšem máte i díky spolupráci agentury Fource s magazínem Frontman.

O produktivitě King Gizzard není třeba více psát, co oni stihli za dekádu, nestihne většina kapel ani za celou kariéru. Jen letos vydali dvě alba, na tom druhém – The Silver Cord – se kapela naladila na nové, synťákové frekvence. Co začalo před několika lety songem Cyboogie, kdy proměnlivá kapela naznačila odklon od kytar, je teď dokonáno vrstevnatou deskou, která vzdává hold Skinny Puppy i Giorgiu Moroderovi. King Gizzard na albu suverénně potvrdili, že jsou zkušenými plavci, kteří se nebojí vrhat po hlavě do vod žánrů, které dosud neprozkoumali, ale které s nerdským zápalem milují. The Silver Cord dokazuje, že synťáková opojení zvládají stejně dobře jako ta kytarová.

Předchozí české koncerty kapely byly fenomenální. Co bude pro nadcházející show znamenat syntezátorová deska těchhle naspeedovaných dobrodruhů, se můžeme jen dohadovat. Že to bude nekonečná zábava, je ale jasné už nyní. Zajímavý je i support, kterým je australská songwriterka Grace Cummings.

Jak vyhrát 2 vstupenky na koncert King Gizzard & The Lizard Wizard?

Přihlaste se na post se soutěží na našich sociálních sítích, Facebook nebo Instagram, kde stačí splnit jednoduchá pravidla. Podrobnosti najdete na našich sociálních sítích. Dohromady soutěžíme o 4 vstupenky.

Výherce vylosujeme v pátek 3. května 2024. Do okamžiku vyhlášení je možné posílat vaše správné odpovědi. Hodně štěstí!

Tagy King Gizzard & The Lizard Wizard Fource Entertainment

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY