Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Nebojte se svého alter ega

Alter ego často prožívá to, co by si autor skutečně přál prožít, uskutečňuje autorovy potlačované nebo neuskutečnitelné představy nebo v situacích fikce reaguje tak, jak by v příslušné situaci jednal autor sám. Přejde na vás taková míra ztotožnění i s novou řadou kytarového delay efektu Alter Ego od dánských TC Electronic?

Podařit by se to mohlo, už díky jeho přednostem – rozkročenosti v nastavení (mj. i s možností přes USB stáhnout presety vytvořenými podle Paula Gilberta nebo Johna Petrucciho), kvalitní elektronikou, optimálním zvukem a spolehlivostí.

Funkcí efektu Alter Ego Delay & Looper je vytvářet zpožděné ozvěny toho, co hrajete. Díky desítce módů pokryje všechny zvukové podoby, které delay může mít – od teplých modulovaných analogových dozvuků až po čistý digitální delay. Zabudován má i 40sekundový looper, pomocí kterého můžete vytvářet a vrstvit smyčky. Alter Ego ale nabízí i takové možnosti jako Tap Tempo nebo Audio Tap, pomocí kterých se čas zpoždění nastavuje vyťukáním nohou či hraním na kytaru. Do pedalboardu se oplatí vmontovat.

Tagy TC ELECTRONIC Alter Ego Delay & Looper

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY