Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 10.09.2016 - 08:00

Nahrávejte bez omezení: mobilní zvuková USB karta Zoom U-24

Uvažujete o pořízení kompaktní zvukové karty, kterou budete moci využít nejen v podmínkách domácího studia, ale také při nahrávání zkoušek, jamů, koncertů nebo pro audio záznam ve venkovním prostředí? Pokud ano, tak by pro vás mohla být optimální volbou nová multikanálová stereo USB karta Zoom U-24 kompatibilní s platformami PC, Mac a iPad.

Obvody, uložené v šasi připomínající svým tvarem větší TV ovladač, využívají kvalitní AD/DA převodník s rozlišením 24bit/96kHz, k dispozici jsou dva kombinované (jack/XLR) mic/line vstupy s preampy převzatými z modelů H5 a H6 s možností přepínání impedance pro přímé nahrávání kytary a phantomovým napájením. Kromě čtveřice výstupů zde najdete i MIDI In/Out konektory a samozřejmostí je sluchátkový výstup s balancí a přímý monitoring s nulovou latencí.

Napájení obstarává 5V adapter, USB nebo dvojice tužkových AA baterií s výdrží cca 4 hodiny. Karta o rozměrech 191.8 mm x 92.3 mm x 42.7 mm a váhou pouhých 285g je na českém trhu dostupná za cenu okolo 4 000 Kč a balení obsahuje i USB kabel a kód pro stažení nahrávacího softwaru Ableton Live 9 Lite.

Tagy Zoom
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY