Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #26: silvestrovský speciál s tvůrci v roli hostů

David a Petr jsou tvůrci podcastu Na kafe s Davidem Pomahačem. David přijede, vyzpovídá hosta, načež Petr odvede skvělou práci při nahrávání i v postprodukci. V dnešním silvestrovském speciálu jsem roli moderátora převzal já, Davidův syn Jáchym, a dovolil jsem si otestovat hudební i nehudební znalosti obou pánů malým kvízem.

Rozhovor o soutěživosti, začátcích v hudbě, oblíbených zážitcích z koncertů a tak vůbec.

David Pomahač: Přestože se z tohoto dílu dozvíte, že o hudbě vlastně nevím zhola nic, strávil jsem příjemný čas ve společnosti svých nejbližších hudebních spolupracovníků, bez kterých si svůj život nedovedu představit. Díky Peklo, díky Jáchyme! A když jsme na konci roku 2021, sluší se poděkovat i dalším milým a nepostradatelným, kteří mě provázejí  Anně Mašátové a Dušanu Svíbovi. A samozřejmě děkuji i redakci Frontman.cz za příležitost dělat rozhovory se spoustou opravdu skvělých lidí. Mějte se hezky a vzhůru do roku 2022!

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem David Pomahač

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY