Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #9: Never Sol

„Chceš něco slyšet?“, zeptal se mě kdysi Honza Muchow, když jsme spolu domlouvali u něj ve studiu společnou práci. Myslím, že ani nečekal na odpověď a stiskl mezerník. A mně spadla brada. Uslyšel jsem tak krásnej a podmanivej hlas a vůbec nevěděl, co říct. Ohromeně jsem poslouchal a ptal se, kdo to je. Vtip byl v tom, že Honza mi sice pustil celou písničku, ale nejdřív jen zpěv. Až když jsem doposlouchal verzi a capella, přehrál mi teprve zbytek. A tak se ze mě stal intenzivní fanoušek Never Sol.

Od tý doby ušla Sára Vondrášková dlouhou cestu a soustavnou prací se neustále rozvíjí, zlepšuje a vybrušuje svou osobnost. Je z ní dnes naprosto nepřehlédnutelná postava, bez který by zdejší scéna byla výrazně chudší. Sára je milá, chytrá, talentovaná a pracovitá a je s ní velká legrace.

Rozhovor o tom, že je lepší, když všechno správně triggruje.

Never Sol je projekt skladatelky, zpěvačky a producentky Sáry Vondráškové. Její hudba je plná analogových syntezátorů, melancholie a krásy. Doposud vydala dvě alba, několik EP a spolupracuje také s divadelním souborem Spitfire Company. 

 

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem Never Sol David Pomahač Podcast

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY