Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #59: Laris a Eli

Když vyprávějí o tom, jak se potkaly, jak se jejich vztah budoval a prohluboval, není nikde ani náznak zádrhelů nebo překážek. A to se moc hezky poslouchá. Laris a Eli se zkrátka našly, padly si do noty a vniklo z toho svěží československé album, které je dalším důkazem toho, jak blízko k sobě naše dvě země mají.

Rozhovor o tom, že někdy to jde zkrátka hladce.

Slovenská zpěvačka Laris Diam z Turčianských Teplic má na kontě spolupráci s Rytmusem, Darou Rolins, Kontrafakt, DJ Witchem a dalšími. Eli Michaili je českořecká zpěvačka z Krnova známá nejen z projektu Viah, ale především díky sólovým singlům Heavy Hearts a Krásná zelená. Společně vytvořily album Nienna, na kterém se podílel například Lukáš Novotný z kapely Bratři Orffové nebo producent a skladatel Tibor Žida.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem Laris Diam Eli Michaili

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY