Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #86: Good Times Only

Jak si představujete boyband? Mladá kapela Good Times Only se tak označuje a musím říct, že se mi na nich tenhle nadhled moc líbí. Po úspěšném albu Pěkný chvíle (2020) právě dokončují novou nahrávku, která zřejmě bude plná překvapení. Právě je venku jejich nový singl Pro tebe cool, ale chce se mi říct, že tahle parta je cool pro všechny.

Rozhovor o tom, co všechno vede k pěkným chvílím.

Český zpívající boyband Good Times Only je usazený v Praze a v roce 2020 zaujal albovým debutem Pěkný chvíle, na kterém se frontman Filip Černý vypisoval z rozpadajícího se vztahu. Hravý synthpop nezapomínající na kytary přesunula dnes už pětičlenná kapela o dva roky později na taneční parket prostřednictvím dvou elektronicky laděných singlů, jež balancovaly na hraně alternativy a mainstreamu.

Na rok 2023 mají Good Times Only, kteří za šest let své existence stihli předskakovat jménům jako alt-J, Gus Dapperton či Marcell, nachystané nové album. Jeho vydání předznamenává pilotní singl Pro tebe cool. Ten pojednává o nepředvídatelnosti každodenních situací. Co začne jako nenápadná hra, se může přetavit v neutuchající lásku. A představa o moci to všechno ovlivnit je mylná.

S návratem k „písničkovější“ formě, akustické kytaře a dokonce i klavíru jim opět pomohl producent Lazer Viking. Nový singl ovšem neprozrazuje, jak bude znít zbytek alba. Hravost připravované novinky nezná hranic, a byť na ní Good Times Only zůstavají věrní popu tak, jak si ho představují oni, zůstává naprosto nepředvídatelná.

 

Podcast podporuje LD Systems.

Sledujte podcast na Instagramu.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem Good Times Only Podcast Lazer Viking

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY