Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #113: Branko's Bridge

Kapela Branko’s Bridge se po tříleté pauze vrátila v plné síle albem Hobby Horse Cowboy. V odmlce členové kapely, zdá se, znovu našli sami sebe, nabrali zkušenosti a hlavně se jim začalo stýskat po tvůrčím procesu a živém hraní. A vidět tyhle kluky hrát živě je čistá radost.

Rozhovor o síle kapely a drobcích zkušeností.

Branko’s Bridge – čtveřice muzikantů kom­bin­u­jící surf rock, post-punk a spaghet­ti west­ern. Dechberoucí zpěv a riffy tvoří kapelu, která se poj­men­o­vala po mostu v Bělehradě. Na scénu se vrací po tříleté pauze s deb­u­tovým albem Hob­by Horse Cowboy.

 

Sledujte podcast Na kafe s Davidem Pomahačem na Instagramu.

Podcast vzniká s podporou našeho partnera LD Systems, na jehož špičkovou audiotechniku pořad nahráváme. Inovativní výrobky této značky doporučujeme – ať už se jedná o sluchátka, mikrofony, reproboxy, zesilovače, ozvučovací sestavy nebo třeba bezdrátové systémy.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem Branko’s Bridge Podcast surf rock post punk

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY