Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #106: Jednota

Pokud jste hledači, máte otevřenou mysl a chcete se nechat překvapovat, sledujte promotérský kolektiv Jednota. Je plný nadšenců, kteří si troufnou organizovat koncerty, na jaké ostatní nemají odvahu. Vší tou pestrostí míst, kde se koncerty odehrávají, i žánrovým rozpětím obohacují náš kulturní svět. S Davidem Čajčíkem a Václavem Kokešem jsme si povídali v Lucerna Music baru těsně před slavnostním předáváním Cen Vinyla za rok 2023.

Rozhovor o dělení ztráty.

Promotérský spolek Jednota organizuje inspirativní koncerty na neobvyklých místech a s interprety, o které mainstream většinou ani nezavadí.

 

Sledujte podcast Na kafe s Davidem Pomahačem na Instagramu.

Podcast vzniká s podporou našeho partnera LD Systems, na jehož špičkovou audiotechniku pořad nahráváme. Inovativní výrobky této značky doporučujeme – ať už se jedná o sluchátka, mikrofony, reproboxy, zesilovače, ozvučovací sestavy nebo třeba bezdrátové systémy.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem David Pomahač Jednota promotérský kolektiv

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY