Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 14.08.2022 - 08:00

Na dočasný relic mají odpověď nálepky Inzane Skins Phil X

Současná móda kytar s patinovanou úpravou, jejichž vzhled mnohdy odpovídá spíše nástrojům vytaženým z popelnice, než kytarám s povrchem poznamenaným skutečným letitým používáním, má řadu zastánců i odpůrců. Kontroverzní směr „čím starší tím lepší“, reagující na někdy až bizarní posedlost vintage nástroji z padesátých a šedesátých let, vytvořil určitou mezeru na trhu, kterou se kromě jiných výrobců rozhodla zaplnit také firma Inzane Skins.

Společnost vytvořila ve spolupráci s kanadským kytaristou Philem X (Bon Jovi, Triumph, Alice Cooper atd.) sérii speciálních vinylových nálepek navozujících iluzi notně opotřebovaného nástroje. Novinka se samozřejmě dočkala mnoha pozitivních i negativních komentářů, včetně názoru, že „to vypadá jako reklama na Chibson“ (slangový výraz pro nelegální čínské kopie originálů). Druhé přiložené video z produkce Inzane Skins demonstruje postup při nalepování grafiky ve stylu Gibson LP Custom Zakk Wylde Bullseye na model Epiphone Les Paul.

Tagy Inzane Skins Phil X

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY