Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 18.03.2018 - 08:00

Motorový plug-in BL Turbine

Německý výrobce audio softwaru Boom Library zařadil do svého nabídkového portfolia nový plug-in emulující zvuky turbínových motorů. Novinka s názvem Turbine, disponující pokročilou architekturou a rozsáhlými možnostmi editace v reálném čase, je určena nejen muzikantům nebo zvukovým experimentátorům, ale díky zvolené koncepci a mimořádné kvalitě samplů je využitelná i ve filmových studiích.

Mezi presety najdete kromě virtuálních motorů stíhaček (Thunderbolt, Mirage, Starfighter, MIG atd.), bombardérů (B-52, AN-225, B-2 atd.) nebo dopravních verzí Boeingu, Airbusu, Cessny apod. také různé industriální zvuky, raketové motory a další vzorky s velkým množstvím nastavitelných parametrů.

Plug-in bude k dispozici ve formátech VST, AU a AAX a před jeho případným pořízením (179 eur) si na webu BL můžete zdarma stáhnout trial verzi.

Tagy pluginy Boom Library
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY