Přejít k hlavnímu obsahu
Banner
Banner
Leon - St, 26.11.2014 - 00:01

Minikombo Blackstar FLY 3: cvičení s velkým zvukem

Poohlížíte se po slušném kombu pro domácí cvičení, které by vám v pokoji zabralo skutečně minimum místa? Pokud ano, tak by vás mohla zaujmout novinka v podobě malého komba Blackstar FLY 3 Mini Amp.

Tříwattový aparátek s kompaktními rozměry 17.5 x 13.6 x 10.7 cm a hmotností pouhého kilogramu disponuje čistým i zkresleným zvukem a je osazen třípalcovým reproduktorem. Výrobce ke kombu navíc nabízí také připojitelný externí box FLY 103 s identickými rozměry.

Hlavní panel je umístěn na horní straně komba, kde najdeme vstupní konektor, ovladač Gain, malý přepínač pro aktivaci zkresleného kanálu, potenciometr hlasitosti a patentovanou tónovou clonu ISF, kterou můžeme plynule přecházet mezi americkým a britským charakterem soundu.

Kombíčko je vybaveno také digitálním delayem se simulací páskového echa k jehož ovládání slouží malý potenciometr Delay Level a větší ovladač Delay Time. Nechybí ani dvojice minijackových zdířek pro vstup Line In (možnost zapojení např. telefonu s MP3 soubory) a emulovaný sluchátkový výstup, sloužící také jako výstup pro případné nahrávání. Nabídku hlavního panelu ukončuje tlačítko Power s červenou aktivační diodou.

Zadní strana komba je vyhrazena pro výstup externího boxu, napájecí konektor 2.1 mm (adapter 9V DC) a pod výklopnou destičkou je prostor pro šestici tužkových AA baterií. Vzhledem k velikosti aparátku je to poměrně slušná výbava, která u podobně koncipovaných zařízení nebývá samozřejmostí.

Jestli na cvičení sháníte malé kombo s překvapivě velkým zvukem a jednoduchým ovládáním, tak vyzkoušejte Blackstar FLY 3 Mini Amp, jehož další nezanedbatelnou devizou je cena, která by se měla pohybovat okolo šestnácti stovek. V případě, že si budete chtít pořídít i přídavný box FLY 103, tak si připlatíte jen cca 650 korun.

Tagy blackstar
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY