Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Čt, 19.03.2020 - 00:01

Minikombo Blackstar FLY 3 Acoustic a box FLY Acoustic 103

Ke kompaktním kombům Blackstar řady FLY přibyla tříwattová verze FLY 3 Acoustic doplněná přídavným aktivním kabinetem FLY Acoustic 103, který umožňuje využívat sestavu ve stereo režimu a také navýšit celkový výkon na 6 W. Kromě použití s akustickou kytarou, ukulele nebo mandolínou je set schopen zastat i funkci klasického poslechového systému.

Předzesilovací sekce nabízí ovladač hlasitosti, dvoupásmové korekce a tlačítko Shape aktivující voicingový mod s lehce upozaděnými středovými pásmy a zvýrazněnými basy a výškami. Integrováno je echo s ovladači Level, Time, pro připojení audio zdroje (telefon, MP3, notebook atd.) je připraven minijackový vstup Aux In a samozřejmostí je sluchátkový výstup s emulačním okruhem využitelným pro nahrávání nebo cvičení.

Na zadní straně najdeme zdířku adapteru, ethernetový konektor externího kabinetu a šachtu pro šest tužkových AA baterií s velmi slušnou výdrží cca 55 hodin nepřetržitého provozu. Přídavný box FLY Acoustic 103 je stejně jako kombo osazen koncovým zesilovačem o výkonu 3 W a speciálním třípalcovým reproduktorem. Propojovací kabel s koncovkou RJ45 je napevno připojen k plastovému šasi a uložen v zadní ozvučnici.

Česká cena komba Blackstar FLY 3 Acoustic byla nastavena okolo hranice 1700 Kč, externí box FLY Acoustic 103 vyjde na cca 700 Kč a za cenu přibližně 2700 Kč je k dispozici i FLY 3 Acoustic Pack kombinující oba modely doplněné o firemní DC adapter PSU-1 6.5 V/1.5 A.

Tagy blackstar Blackstar FLY 3 Acoustic Blackstar FLY Acoustic 103
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY