Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 24.09.2022 - 08:00

Mini Remastered Marshall Edition: stylový hatchback nejen pro kytaristy

Chce to vlastně jen tři věci – být příznivcem značky Marshall, mít slabost pro kompaktní modely automobilky Mini a nemít hluboko do kapsy. Pokud splňujete tyto podmínky, tak právě pro vás je připravena speciální série Mini Remastered Marshall Edition, o jejíž modifikaci se postarali v dílnách firmy David Brown Automotive, aby připomněli 60. výročí existence patrně nejznámnějšího výrobce zesilovačů a boxů.

Na trh se dostane kolekce čítající 60 vozů v kombinaci černého a zlatého laku s brzdovými třmeny „Marshall Gold“,  12palcovými koly se zlatými ráfky a dalšími prvky, které byste od verze Mini Remastered očekávali. Vpředu se nachází unikátní mřížka, která evokuje design produktů Marshall stejně jako řada detailů interiéru, včetně polstrování dveří v barvě pepř a sůl, typické pro síťky vintage kabinetů, ozvučného bezdrátového systému Marshall Emberton, zlatých pedálů opatřených symboly funkcí „skip track“, „pause“ a „play“ nebo indukčního nabíjení Bluetooth sluchátek Marshall Motif ANC.

Mini využívá zážehový motor převzatý z řady A s předpokládaným výkonem až 125 koní a třešničku na dortu představuje zadní úložní prostor potažený kůží, který ukrývá vysouvací lampové kombo Marshall DSL1 napojené na elektrický rozvod – stačí otevřít výklopné dveře zavazadelníku, připojit kytaru a hrát. Oficiální cena hatcbacku Mini Remastered Marshall Edition zatím nebyla zveřejněna.

Tagy Marshall Mini Remastered Marshall Edition

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY