Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 20.02.2021 - 08:00

Martin Miller a spol. hrají osmdesátkové medley

Výtečný kytarista německý Martin Miller a jeho neméně dobrý Session Band se tentokrát zaměřili na hity osmdesátých let, které společně opět odehráli v už téměř domovském Weltklang Studio Plauen. Parta muzikantů ve složení Martin Miller – kytara, zpěv, Marius Leicht – klávesy, Benni Jud – basa, zpěv, Felix Lehrmann – bicí, Nico Schliemann – kytara a Michal Skulski – saxofon, vybrali celkem sedm songů od kapel Van Halen, Tears for Fears, Depeche Mode atd., a části z nich přidali vlastní sólové pasáže.

Miller použil na záznamu superstrat Ibanez Axion Label RGD61ALET s kobylkou EverTune, podlahový multiefekt Neural DSP Quad Cortex a modelingový procesor Fractal Audio AxeFX III. Bez ohledu na to, jestli se vám muzika 80. let líbí, nebo ne, výkony všech muzikantů jsou skvělé a z řemeslného hlediska je to především pro začínající muzikanty docela poučná podívaná.

Video se stopáží cca 26.5 minuty obsahuje cover verze následujících skladeb:

1. Van Halen – Jump
2. Survivor – Eye of the Tiger
3. Peter Gabriel – Sledgehammer
4. Tears for Fears – Everybody Wants to Rule the World
5.  A-Ha – Take on Me
6. Europe – The Final Countdown
7. Depeche Mode – Enjoy the Silence

Tagy Martin Miller
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY