Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Levi Perry: nový Master Builder Fender Custom Shopu

Prémiová divize Fender Custom Shop oznámila, že tým jejich špičkových Master Builderů posílil kytarář Levi Perry. Talentovaný řemeslník začal svou kariéru u Fenderu v roce 2012, hned po ukončení střední školy, a nastoupil do oddělení finální montáže americké produkce, kde předvedl své profesní dovednosti. Jeho úspěchy v této sekci mu během tří let vynesly povýšení do Custom Shopu, kde se věnoval nástrojům řady Relic, a v roce 2018 byl jmenován asistentem Master Buildera.

Během této praxe pracoval na mnoha prestižních projektech, včetně série Game of Thrones, limitovaných edicích Fender Phil Lynott Precision Bass a George Harrison Rocky Strat či unikátních modelech El Mocambo Heavy Relic Stratocaster a Telecaster.

„Pro mě je důležité se stále učit a růst a zůstat studentem řemesla. Fender má tak hlubokou a bohatou historii, ze které můžete čerpat, a když se necháte touto historií poučit a vést a zároveň budete nadále kreativní a posouvat hranice, budete překvapeni, co všechno můžete vytvořit,“ okomentoval Perry svůj nový post. Přiložená videa demonstrují některé z nástrojů Fender, u jejichž vzniku Levi Perry stál.

Tagy Levi Perry Fender Custom Shop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY