Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 09.03.2018 - 00:01

Kytarový plug-in Positive Grid BIAS Amp 2

Společnost Positive Grid, věnující se výrobě modelingových aparátů a audio softwaru, přichází na trh s druhou generací populárního nástrojového plug-inu BIAS Amp 2 s razantně přepracovanou architekturou umožňující využití jak přednastavených 36 virtuálních zesilovačů a komb známých značek, tak i tvorbu vlastního originálního aparátu včetně vylepšeného uploadu IR impulsů a dalších funkcí.

Úpravou prošly nejen preampové a koncové jednotky s novým enginem pro autentickou dynamickou odezvu, ale modifikovány byly také sekce Tone Stack a Transformers pro detailní nastavení požadovaného zvuku, výběr elektronek se rozrostl o typy 12BH7, 12AY7, 6550 a KT88, simulace kabinetů disponují inovovanými algoritmy včetně možnosti použití dvojice mikrofonů, preset lze frekvenčně doladit parametrickým ekvalizerem nebo obohatit kvalitními reverby (9 typů) a vstřícnější je i ovládání.

BIAS AMP 2 bude dostupný ve třech verzích - Standard obsahuje výše popsané funkce, edice Professional přidává sekci Amp Match se stovkou továrních presetů a zjednodušeným importem dat, nabídka byla rozšířena o pakety Blues a Bass Expansion, grafický ekvalizer a podstatnou částí výbavy je nový file manager usnadňující upload IR impulsů.

V luxusní verzi Elite se odrazila spolupráce vývojářů Positive Grid s designéry britského Celestionu a díky tomu můžete v prémiové variantě navíc využít celkem 15 kvalitních, licencovaných IR impulsů s reproduktory Celestion Vintage 30, Blue, G12H Anniversary, G12-65 a G12M Greenback.

Kytarový plug-in Positive Grid BIAS Amp 2 lze v současné době předobjednat na stránkách výrobce a ceny jednotlivých variant jsou následující: Standard - 99 dolarů, Professional - 199 dolarů a Elite - 299 dolarů.

Tagy Positive Grid Positive Grid BIAS Amp 2
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY