Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Čt, 17.10.2019 - 12:00

Kytarový čarostřelec Kevin Marchi hraje v Praze, 20 lístků do vyprodání

Inspirovat ve hře na kytaru se můžete od mladého italského kytaristy Kevina Marchiho, který 23. října od 19.30 hodin zahraje v prostorách modřanské prodejny Kytary.cz. Přijďte si poslechnout jeho kvalitní fingerstyle i zvuk celé kapely zahraný na jediném nástroji.

Na kytaru hraje od svých šesti let a má za sebou studium prestižní Istituto Superiore di Studi Musicali „Vincenzo Bellini“ v italském městě Caltanissetta. Talent i akademické vzdělání pětadvacetiletého Kevina dovedly k získání mnoha ocenění v národních i mezinárodních hudebních soutěžích.

Již během svých studií se zúčastnil četných lekcí s těmi největšími kytarovými hráči. Pět let hru na kytaru na hudební škole už také vyučuje. Současně se studiem klasické kytary se u Kevina vyvinula také vášeň pro jazz, country a blues. Pomocí nejrůznějších vyspělých kytarových technik je schopný simulovat na jediném nástroji zvuk celé kapely.

Na akci, pořádanou ve spolupráci s festivalem Kytara napříč žánry, zbývají poslední dvě desítky vstupenek. Seženete jde zde.

Tagy Kytara napříč žánry Kevin Marchi

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY