Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 02.11.2019 - 08:00

Kytarová „haute cuisine“ aneb Stratocaster z instantních nudlí

Instantní nudle jsou pro mnohé vítaným řešením, jak v denním shonu rychle zahnat hlad. Někteří jedinci navyklí na chuť pátého typu, zavedenou v roce 2000 pod oficiálním názvem umami, dávají přednost japonským nudlím, jenž jsou součástí instantních polévek ramen. Své zkušenosti s tímto druhem pokrmu má očividně i ruský kytarář Artem Mayer, produkující nástroje pod značkou Copper Guitars, který nudle použil pro výrobu speciálního Stratocasteru.

Do formy korpusu se vešel obsah 36 balení nudlových polévek (samozřejmě nevařených) včetně kousků zeleniny nebo sušeného masa a tato směs byla následně zalita čirou pryskyřicí. Tělo doplňuje javorový krk s hmatníkem ze stejného materiálu, průhledný akrylátový pickguard nese ručně vinuté snímače Fokin v konfiguraci HSS a stejně kvalitní jsou i ostatní komponenty včetně špičkové kobylky firmy Babicz. Pokud vás zajímá geneze „Noodle Stratu“, tak mrkněte na přiložené video.

Tagy Copper Guitars Stratocaster

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY