Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Út, 14.10.2014 - 10:00

Kytaristé, pojďte si zasoutěžit na akustiku

Máte nahrané tři pěkné kousky na akustickou kytaru anebo si je do zítřka stihnete nahrát? Ve středu 15. října je uzávěrka 2. ročníku soutěže pro hráče na akustickou kytaru pořádané Svazem autorů a interpretů, a to v oblasti všech hudebních žánrů kromě hudby klasické. Můžete přitom hrát prsty i různými druhy trsátek na kovové i nylonové struny.

Jak na to?

Připravte si tři skladby v rozdílných tempech a pošlete je do soutěže ve formátu mp3, přičemž nahrávky nesmí být sestříhané. Když budete mezi deseti vybranými semifinalisty, pokračujete dál. Do semifinále, kam máte slušnou šanci se dostat, si připravíte dva kousky, které byste předvedli už naživo. Pokud si už teď říkáte ano, bližší info najdete zde.

Proč to stojí za to?

Tři nejlepší vystoupí na nejbližších ročnících festivalu Kytara napříč žánry, vítěz navíc ještě na Portě. Můžete získát i nějaké to píárko v rádiích, rozhovory, všech pět finalistů předplatné Muzikusu a tři nejlepší i další prima ceny - jako jednička ručně dělanou akustickou kytaru s kovovými strunami od mistra Jana Schneidra, jako dvojka třeba dárkový poukaz u Kytary.cz.

Jan Žamboch je jedním ze čtyř členů poroty...

Tagy soutěž
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY