Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Kondenzátorový všeuměl Blue Ember

Kalifornský výrobce audio techniky Blue připravil cenově dostupný kondenzátorový mikrofon Ember, který zvládne ozvučit nejen nástroje či zpěv, ale svou roli zastane také při video produkci, live-streamingu a dalších disciplínách. Novinka z řady PRO XLR je navíc optimalizována pro použití v menších prostorách, takže může být ideální volbou do domácího studia.

Základem modelu s kardioidní směrovou charakteristikou je ručně kalibrovaná kapsle, která společně s modifikovaným okruhem phantomového 48V napájení a výběrovými komponenty zaručuje velmi čistý, otevřený přednes a v této kategorii nadstandardní projekci.

Frekvenční odezva se pohybuje v rozmezí 38 Hz až 20 kHz, citlivost činí 12mV/PA, výstupní impedance je dána hodnotou 40 kOhm a maximální hranice SPL dosahuje 132 dB. Mikrofon je dodáván s adapterem pro uchycení na klasický stojan či rameno.

Díky nízkoprofilovému tělu o rozměrech 219 x 38 x 32 mm a hmotnosti 380 g lze Blue Ember bez problémů kombinovat s kamerovými systémy. Novinka představená na lednovém veletrhu CES by se měla v evropské distribuci objevit během pár týdnů, cena pro americký trh byla nastavena okolo hranice 100 dolarů.

Tagy Blue Blue Ember

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY