Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 19.02.2020 - 00:01

Kombo Boss Acoustic Singer Live LT

Ke kombům Boss řady Acoustic Singer přibyl nejmenší zástupce nesoucí označení Acoustic Singer Live LT, který využívá koncepci převzatou z modelu Acoustic Singer Pro. Oproti prémiové verzi z roku 2017 je novinka okleštěna o některé funkce, jako je looper nebo harmonizer, ale na druhou stranu boduje kompaktností a stále si zachovává vysoký zvukový standard, navíc za výrazně příjemnější cenu. 

Předzesilovací sekce je osazena dvojicí kanálů pro připojení mikrofonu (XLR) a kytary (jack) se samostatnými třípásmovými korekcmi, hlasitostmi a efektovými jednotkami disponujícími dvojicí ovladačů pro reverb a delay s dvěma mody.

U mikrofonní větve lze aktivovat enhancer, kytarový kanál nabízí podsvícené tlačítko pro otočení fáze, tři režimy Acoustic Resonance dodávající zvuku nástrojů s piezo snímači přirozenější charakter a parametr Anti-Feedback nastavuje notch filtr eliminujcí vznik zpětné vazby.

Knoflík celkové hlasitosti Master je navázán na bi-amp koncový zesilovač o výkonu 60W kombinovaný se středobasovým speciálně navrženým reproduktorem o průměru 6.5 palců a výškovým tweeterem. Kabinet má uzavřenou konstrukci a zkosení zlepšuje poslech na malých pódiích.

Konektivita sestává ze symetrického linkového XLR DI výstupu, USB-B portu, sluchátkové zdířky kombinované s nahrávacím výstupem, minijackového konektroru Aux In s vlastní hlasitostí a dvou vstupů pro footswitche přepínající efektové sekce obou kanálů. Kombo Boss Acoustic Singer Live LT o rozměrech 36.4 x 27.1 x 30 cm a hmotností 10.2 kg je na českém trhu dostupné za cca 10400 Kč.

Tagy boss Boss Acoustic Singer Live LT
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY