Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Kombo Blackstar Fly 3 v limitované edici Cream

Od minulého roku, kdy britská firma Blackstar, založená bývalými zaměstnanci Marshallu, poprvé představila mini kombo Fly 3, získala novinka už řadu ocenění včetně prestižního titulu NAMM Best Show, za nejlepší výrobek prezentovaný na kalifornském veletrhu a Best Buy magazínu Total Guitar. Výrobce nyní přichází na trh s limitovanou sérií tohoto populárního kombíčka s názvem Fly 3 Cream LTD.

Klasický černý design vystřídal u tohoto modelu elegantní vintage odstín v barvě slonové kosti a identickou úpravu má samozřejmě i přídavný boxík Fly 103, který je prodáván samostatně nebo si jej můžete v kompletu zahrnujícím Fly 3, Fly 103 a napájecí adapter.

Dvoukanálové kombíčko o pro domácí cvičení zcela dostačujícím výkonu 3 W je osazeno 3 palcovým reproduktorem a v případě propojení s přídavným kabinetem se výkon sestavy zdvojnásobí. Aparátek je možno napájet také šesticí tužkových AA baterií.

Na horním panelu najdeme stejně jako u předchozího modelu nástrojový vstup, potenciometry Gain, Volume a tónovou clonu v podobě patentovaného ovladače ISF, jenž umožňuje plynulé přecházení mezi americkým a britským zvukovým charakterem.

Kombo je vybaveno simulací páskového delaye ovládaného parametry Time a Level, z čistého do zkresleného režimu se dostaneme zmáčknutím tlačítka OD, sluchátkový jack slouží zároveň jako emulovaný výstup např. pro nahrávání do počítače a minijack Line In/Mp3 umožňuje propojení koncového stupně zesilovače s externím zvukovým zdrojem (sekvencer, telefon, počítač atd.).

Pokud sháníte malé a finančně dostupné kombo na cvičení a líbí se vám barva slonové kosti, tak rozhodně nezapomeňte vyzkoušet také Blackstar Fly 3 Cream LTD. Cena komba by se na českém trhu měla pohybovat okolo 1 800 Kč, externí box FLY 103 vyjde na cca 700 Kč, originální adapter(6.5 V, 1 500 mA) pořídíte asi za 4000 Kč a za zvýhodněný komplet kombo/box/adapter zaplatíte přibližně 2 700 Kč.

Tagy blackstar

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY