Přejít k hlavnímu obsahu
Na některé věci vás nepřipraví ani účast ve finále The Voice Československo | Foto: Adam Podrápský
Na některé věci vás nepřipraví ani účast ve finále The Voice Československo | Foto: Adam Podrápský
Adriana Bessogonov - St, 23.09.2020 - 15:00

Kladla jsem si otázku, jestli mám dost sil na umělecký svět

On the Road je má vůbec první písnička, jež částečně odkazuje na pocity, které jsem zažívala během karantény. Vznikla v momentě, kdy nastal nouzový stav a nebylo do čeho píchnout. Začala jsem najednou mít více času na sebe, na hudbu, věnovala jsem se ve větší míře kytaře a psaní textů.

V roce 2020 jsem chtěla navštívit alespoň tři země, odcestovat, zahodit problémy za hlavu a na pár dní si užívat „svobodu“. Bohužel nám to coronavirus nedovolil, a i když se situace začala zlepšovat a mohlo se cestovat, tak na to pro změnu nebyly finance ani čas. Místo toho přišel můj manažer Michal Jirák a jeho tým Music Rise na bezvadný nápad – natočit videoklip k singlu.

Bylo na to málo času, jelikož jsem celé dva měsíce (konec května, červen a začátek července) zkoušela muzikál Cikáni jdou do nebe, ve kterém mám tu čest si zahrát Zobarovu sestru Rusalindu. Nicméně se nakonec termíny našly a vrhli jsme se bleskovou rychlostí do natáčení.

Režii převzal Adam Podrápský, stejně tak i kameru, a společně s týmem Music Rise dali dohromady příběh a obstarali vše potřebné na natáčení. Nebylo to tak jednoduché, jak to zní. Tlačil nás čas, deadliny a různé komplikace. Například písnička při natáčení klipu nebyla dostatečně propracovaná, aby se mohla vydat, zároveň celý tým měl připravený termín na vydání, poté se mi pár střihů nelíbilo a chtěla jsem je vyměnit. Neustálé telefonáty a příliš mnoho starostí okolo mě zavedly do bodu, kdy jsem sama sobě kladla otázku, jestli mám dost sil na umělecký svět. Na některé věci vás nepřipraví ani účast ve finále pěvecké soutěže.

Všichni jsme se nakonec shodli na tom, že jsme do toho skočili příliš rychle – každopádně jsme se všichni snažili, co to šlo, a s výsledkem jsme spokojeni! Víme, co zlepšit do budoucna a díky skvělému týmu Music Rise, který mě podpořil finančně i psychicky, jsem odhodlaná tvořit dál! Takže se nevzdávejte, tvořte! Stay tuned!

Tagy komunita Adriana Bianca Bessogonov
Celým jménem Adriana Bianca Bessogonov. Jsem osmnáctiletá studentka hudebně dramatického oboru Pražské konzervatoře, finalistka The Voice Československo, zpěvačka a momentálně i muzikálová herečka. Zpěvu se věnuji od 10 let, profesionálně od 1. ročníku konzervatoře. Zajímá mě ...
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY