Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Kiko Loureiro zpřístupnil na videu zkoušku Megadeth

Kiko Loureiro, kytarista trashmetalových Megadeth, umístil na svůj YouTube profil více než dvacetiminutové video zachycující zkoušku jeho domovské kapely před letošní koncertní šňůrou Metal Tour of the Year. Na záznamu jsou ke slyšení skladby Hangar 18, Symphony of Destruction, Conquer or Die, Holy Wars...The Punishment Due, In My Darkest Hour, Peace Sells nebo Poison Was The Cure a kromě čtveřice muzikantů, včetně nového basisty Jamese LoMenza, či pódiových techniků a zvukařů je zde k vidění také postava kapelového maskota Vica Rattleheada, který se vynoří z falešného Marshall stacku.

Pro kytaristy je záznam příležitostí poslechnout si Loureirův nový gear založený na podlahovém modelingovém multiefektu Neural DSP Quad Cortex, který nahradil v minulosti používaný rackový procesor Fractal Axe FX II. Loureiro mění na videu i kytary, zastoupené modely Ibanez KIKO10, Ibanez KIKO200-GMT nebo Gibson Les Paul Standard, zatímco principál Dave Mustaine si vystačil se svým signovaným Gibsonem Flying V EXP ve stříbrné metalíze.

Tagy Megadeth Kiko Loureiro

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY