Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 02.06.2019 - 08:00

Joe Satriani je novou tváří značky IK Multimedia

Softwarová společnost IK Multimedia oznámila novou akvizici v řadách továrních hráčů značky. Výrobce se dohodl na spolupráci s kytarovým čarostřelcem Joem Satrianim, který je sice dlouhodobým uživatelem produktů IKM, ale až nyní dochází k oficiální kooperaci, což potvrzuje také video, kde Satriani ve svém studiu představuje novou zvukovku IKM AXE I/O.

„Už delší dobu používám software AmpliTube, který můžete slyšet i na některých mých albech a nyní objevuji možnosti skvělé karty AXE I/O s impedanční jednotkou Z-Tone a řadou funkcí, díky nimž se i s novou kytarou můžete na nahrávce přiblížit např. zvuku starého Stratocasteru,“ komentuje Satriani své zkušenosti s novinkou od IKM, která už stačila dostat aktualizaci firmwaru vztahující se k re-ampingu.

Firma IK Multimedia oznámila, že další promo videa se Satrianim budou následovat, takže je téměř jisté, že příznivci aplikací AmpliTube se po kolekci Jimiho Hendrixe, Dimega Darrella nebo Slashe dočkají i speciální verze zaštítěné jménem tohoto kytaristy.

Tagy Joe Satriani IK Multimedia IKM AXE I/O
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY